Myslíte,  že  není  koho  volit?  Ale  ano,  je

22. 9. 2013

Volit jakoukoli levici není dobrý nápad. Levice se na nás všechny dívá jako na chodící kasičky. Kromě toho je postižena podobnými skandály jako TOP 09 a ODS.

 

Existuje ovšem strana, která (a) je pravicová; (b) není poskvrněná skandály jakéhokoli druhu; (c) má ve svých řadách skutečné odborníky, přinejmenším v oblasti ekonomie a financí; (d) nemá nic společného s tzv. pravicovými radikály, kteří dělají výtržnosti; (e) není propojena s církvemi.

 

Která jiná strana má podobné přednosti? O žádné nevím.

pošlete te dál, prosím...

Jde pochopitelně o Stranu svobodných občanů, která prosazuje nižší daně, nižší výdaje (a tedy i menší plýtvání veřejnými prostředky), konec poklonkování Bruselu, udržení vlastní měny a úhrnem svobodnější život pro všechny.

 

Nikdo ovšem není dokonalý a výjimkou nejsou ani Svobodní. Za jejich největší nedostatek považuji přílišnou skromnost a nenápadnost. Nemají protekci ve státní televizi ani jinde v médiích. Nestojí za nimi žádný magnát, který by jim platil nákladnou reklamní kampaň. Nemají žádné černé fondy naplněné odměnami za „cinknuté“ veřejné zakázky.

 

Proto o Svobodných hodně lidí vlastně ani neví. Je to škoda, protože Strana svobodných občanů je poslední pravicová strana, kterou ještě můžete volit s klidným svědomím.

 

Sám jsem volil Svobodné již v roce 2010 a jediné, čeho lituji je, že nás tehdy nebylo víc. Nyní máme šanci tento omyl napravit. Hlas věnovaný Svobodným nebude ztracen. Bez ohledu na výsledek voleb budete mít aspoň dobrý pocit, že jste udělali maximum.

 

Pošlete to prosím dál - ať máme v parlamentu aspoň jednu slušnou pravicovou stranu.

 

Přeji hezký podzim a šťastnou ruku při volbách!

 

 

Pavel Kohout

Kdo nehraje komedii

Kdo nehraje komedii

ODS jsem v roce 2006 odpustil několik zásadních omylů z minulosti a dal jí hlas a dokonce i veřejnou podporu, ale to bylo už definitivně naposledy.

celý článek >>>

Když věci vypadají zle

Když věci vypadají zle

Kdo se vzdá svobody výměnou za slibovanou prosperitu, přijde nakonec o obojí.

celý článek >>>

Kdo může za státní dluh

Kdo může za státní dluh

Často se diskutuje o korupci a o jejím postihu. Ale i právně naprosto „čistá“ zakázka zadaná podle všech pravidel, je škodlivá, pokud je zbytečná.

celý článek >>>

Sdílet článek | starší články

fotografie: Pavel Kohout
programování: AG25 s.r.o., 2012 - 2015
RSS
NSTAGRAM
Pavel Kohout youtube videa
GAME DOWNLOAD